Skrzyczne Lipowa   LKS SOPOTNIA (b)
Boisko w Lipowej

2014-08-30, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

W meczu IV kolejki LKS Sopotnia wybrał się na mecz do Lipowej gdzie pojedynki rozgrywa Skrzyczne. W kadrze nie było naszego kapitana Artura Bąka ale znalazł się w meczowej jedenastce wracający po kontuzji Szymon Kubica.

Mecz rozpoczął się idealnie dla Sopotni bowiem rzut karny wykonywali nasi zawodnicy jednak strzał Pierlaka został obroniony przez bramkarza Skrzycznego i wynik nadal był remisowy 0-0 Szybko kontuzji doznał Kubica i musiał zejść z boiska w jego miejsce zameldował się Kos. Rzut karny jednak nie podłamał naszych i po podaniu Pierlaka sam na sam trafił Damian Jarco wyprowadzając nas na prowadzenie w tym meczu. Lipowa wzięła się za jeszcze mocniejszą grę czego efektem była bramka wyrównująca jednego z zawodników miejscowych.

W przerwie u nas nie nastąpiła żadna zmiana i wyszliśmy w tym samym składzie na drugą połowę a w niej emocji nie brakowało. Akcje bramkowe mieli jedni i drudzy ale bramki na początku drugiej odsłony nie padały na bramke uderzali Pierlak , Malarz jednak na posterunku był bramkarz Lipowej. W 60 min dochodzi do zmiany za Gacha wchodzi Sanetra i on swoją akcją i podaniem do Damiana Jarco ustalają wynik na 2-1 w 75 min gry. W tym momencie Lipowa zaczęła atakować odkrywając się czego efektem były okazje Sanetry , Popławskiego , Pierlaka , Malarza. jednak dopiero w końcówce Ciućka odbiera piłkę spod nóg obrońcy Skrzycznego robiąc rajd przez całą połowę boiska i podając do zamykającego całą akcje Kosińskiego który ustala i zamyka wynik meczu na 3-1 dla LKS Sopotni.

Kolejne 3 pkt trafiają na konto beniaminka ligi. Warto dodać świetny bilans Sopotni który po 4 meczach wynosi 9-1!

Za tydzień kolejny mecz w Gilowicach mierzyć się będziemy z Beskidem.

Podziękowania dla naszych kibiców którzy po raz kolejny wspierali nas w meczu o ligowe punkty